Wideofilmowanie ślubów, wesel oraz innych uroczystości okolicznościowych

Ile powinien trwać film ślubny?

Piotr Dąbrowski.

filmCzas twania filmu uzależniony jest od Pary Młodej. Staramy się doradzić jaka długość filmu byłaby odpowiednia dla tego rodzaju realizacji. Aby film był ciekawy i zainteresował oglądających przez cały czas jego trwania, nie powinien być dłuższy niż 90 minut. Z punktu widzenia wytrzynałości ludzkiego organizmu jest to optymalna długość filmu, ponieważ po dłuższym czasie, człowiek zaczyna odczuwać zmeczenie, zmniejsza się skupienie uwagi itp. W efekcie końcowym powinniśmy poczuć niedosyt, wówczas częściej będziemy wracali do takiej pamiątki. Należy też pamiętać, że ślub i wesele trwa wiele godzin, a na filmie powinna znaleźć się esencja i najciekawsze fragmenty.

 

Z praktyki wiemy, że im wiecej dodatków (plener, przygotowania, fragmenty wybrane przez Parę Młodą (np. całe oczepiny itp.) to czas trwania filmu może ulec wydłużeniu. Staramy się jednak nie przekraczać 120 minut.

DAR-MAR Film Studio tel. 606851832, tel. 606851835, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.