Wideofilmowanie ślubów, wesel oraz innych uroczystości okolicznościowych

Film ślubny - pamiątka na całe życie ?

Piotr Dąbrowski.

Dzień ślubu to z pewnością najwspanialszy dzień w życiu. Ślub planujemy przeważnie dużo wcześniej, tak aby wszystko było dopięte na ostatni guzik. W przygotowania do ślubu i wesela wkładamy bardzo dużo serca i pracy. Chcemy, aby ten dzień był wyjątkowy i na długo zapamiętany. tortWybór kościoła, wybór sali weselnej, samochodu, który powiezie nas do kościoła, to tylko nieliczne wybory, które stoją przed Młodą Parą. Aby wesele było udane, niezbędna jest dobra muzyka, czyli zespół muzyczny lub DJ, którego też musimy wybrać. A Pary Młode, które przygotowują się do ślubu i wesela wiedzą, że nie jest to łatwe. Chcielibyśmy również, aby dzień ślubu pozostał na długo w pamięci. I właśnie tu potrzebny jest kamerzysta i fotograf, który by uwiecznił te wszystkie chwile. Czy warto zarejestrować ślub i wesele w żywym obrazie. Na to pytanie musicie Państwo odpowiedzieć sobie sami. Mogę jedynie zasugerować myśl. Przystrajamy salę, samochód, kupujemy baloniki, drukujemy zaproszenia, wizytówki, organizujemy specjalne pokazy, które uświetniają nam uroczystość. Wydajemy na to wszystko nie małe pieniądze. W konsekwencji większość tych rzeczy ląduje w koszu lub po prostu przemija, Podobnie jak pokaz ogni sztucznych, który był wspaniały, ale trwał zbyt krótko.

 Film weselny pozostanie. Zawsze będziemy mogli od nowa przeżywać dzień ślubu, poczuć weselną atmosferę, posłuchać swoich ulubionych utworów granych na weselu, przy których przecież tak dobrze się bawiliśmy. Wszystkie wspomnienia mogą odżyć. Następne pokolenia, nasze dzieci, z zaciekawieniem obejrzą nasz film z wesela.

Rodzi się pytanie, jaki powinien być film ślubny? Jak dobrać dobrego kamerzystę i fotografa? Na to pytanie spróbuje odpowiedzieć w następnym artykule.

DAR-MAR Film Studio tel. 606851832, tel. 606851835, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.